22 thoughts on “Reaktywacja Gry Ladnok”

 1. Pogralo by sie 🙂 Jedna z najlepszych gier jakie gralem w przegladarce, kiedys byla jeszcze taka gra dobermangame. Ciesze sie ze chociaz jedna z nich ma mozliwoc powrotu du zycia 🙂

 2. Ee to byłoby super, niech ktoś założy jakiś fanpage na facebook, lub grupę na facebook odnośnie tej gry, łatwiej będzie tam zebrać dawną ekipę.

  1. Potwierdzam, znam tego gracza i z całego serca polecam. Nie mogę się doczekać jak znowu będę grał w kafejce internetowej.

 3. Admin Ladnok

  Widać spore zainteresowanie projektem 🙂
  Więcej info już niebawem, zamknięte beta testy również!
  Prosimy o cierpliwość.

 4. Bardzo się ucieszyłem wieścią o reaktywacji Ladnoka!!! W sumie szczerze w to nie wierzyłem, ale zaglądałem co chwilę czy jednak nie powrócił. Aż przez chwilę kusiło mnie zalogować się na niemieckim Gondalu, jednak szybko spasowałem 🙂
  Jeszcze jakby była apka na smartfona to już byłby kosmos 🙂

 5. Łowca Dusz - Okrutnik

  A znany jest już jakiś termin premiery ? bo już prawie marzec, a loguje się na tej stronie od grudnia.

 6. I znana jest już data premiery ? nie widzę żadnej grupy czy strony na fb .. tam byłoby łatwiej się porozumieć. Widzę, że chętnych jest całkiem sporo, pewnie inwestycja szybko by się zwróciła.

 7. Janusz Ochał

  Witam, fajnie jakby wystartowała, widzę, że nawet sporo chętnych. Teraz czasy internetu, pewnie jak ktoś by zainwestował, to szybko by się zwróciło.

 8. No pewnie że zagram. to była moja ulubiona gra przeglądarkowa. Fajnie by było gdyby obyło się bez zbyt nachalnych mikropłatności.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *